شرکت درمان یاب سلامت پویا، به عنوان شرکتی پیشرو در واردات تجهیزات پزشکی، مفتخر است اعلام نماید، نمایندگی رسمی محصولات کمپانی دندانپزشکی سیرونا (Sirona Dental Systems GmbH) در ایران را دریافت کرده است. به موجب این موضوع، مشتریان محترم می توانند از محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت بهره مند شوند.

کمپانی سیرونا، با فعالیت در بیش از 135 کشور جهان در سال 1997 از مجموعه شرکت های زیمنس جدا شده و به عنوان کمپانی مستقل در زمینه تجهیزات پزشکی فعال می باشد. سیرونا در حوزه های توسعه، تولید و بازاریابی، خط تولید وسیع محصولات دندانپزشکی خود، شامل دستگاه های طراحي و ساخت پروتز دندانپزشكي سرک (CEREC CAD/CAM)، تصویر برداری دیجیتالی داخل دهانی، پانورامیک، سه بعدی و تجهیزات و ابزار های مورد نیاز مراکز دندانپزشکی فعالیت میکند.

درمان یاب سلامت پویا با بیش از 10 سال تجربه در بازار پزشکی، نماینده انحصاری مجموعه ای از تجهیزات پزشکی در سطح بین المللی با سوابق موفقیت آمیز را در اختیار دارد. این شرکت با شبکه ای از شرکت های بازاریابی، توزیع و نیز نقاط فروش تخصصی مشارکت داشته و دارای شبکه توزیع انحصاری می باشد که سراسر مناطق ایران را بطور عالی پوشش می دهد.