تامین کنندگان ما

فرزینیوس کابی (آلمان)

فرزینیوس کابی، کمپانی پیشرو در عرصه بین المللی و در زمینه تولید تجهیزات پزشکی می باشد که فعالیت خود را روی محصولات مخصوص درمان و مراقبت از بیماری های حاد و مزمن بیماران در داخل و خارج از بیمارستان متمرکز نموده است. کمپانی FK محصولات خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و دارو توسعه، تولید و روانه بازار می نماید. سبد کالایی این کمپانی شامل طیف وسیعی از داروهای ژنریک IV، تزریق درمانی، محصولات غذایی کلینیکی و نیز محصولاتی برای اهدای خون و پروسس آن از جمله برای سلول درمانی می باشد. شرکت درمان یاب سلامت پویا نماینده توزیع انحصاری محصولات FK در زمینه انتقال خون و شرکت درمان یاب دارو نمایندگی محصولات دارویی این کمپانی را در اختیار دارد.

هور (فنلاند)

شرکت HUR(Helsinki University Research) در سال 1989 در دانشگاه صنعتي هلسينكي فنلاند تأسيس شد. از بدو تأسيس، این شرکت با مؤسسات تحقيقاتي پيشرو، كارشناسان فيزيولوژي و بيومكانيك و ورزشكاران مطرح همكاري نزديك داشته است. نتيجه ٢٥ سال تحول علمي، تولید محصولات ورزشی كامپيوتري مبتنی بر تکنولوژی منحصر به فرد پنوماتیک (بادي) است. این کمپانی تولید کننده پيشرفته ‌ترين دستگاه‌هاي سلامت و آمادگی جسمانی متكي بر فناوري‌هاي™ Natural Transmission و SmartCard™ است.

محصولات شرکت HUR در سه بخش مجزا ارائه می گردند. Main line جهت استفاده ورزشکاران ، Rehab line جهت استفاده در مراکز توانبخشی و تمرینات افراد بالای 40 سال و Easy Access Line جهت استفاده معلولین حرکتی.

رُش دیاگنوستیک (آلمان)

کمپانی رُش دیاگنوستیک پیشرو در صنعت تجهیزات پزشکی جهان، سبد کالایی بزرگی از تجهیزات را بمنظور کمک به تامین کنندگان تجهیزات پزشکی ارائه می نماید که در زمینه پیشگیری، تشخیص و مدیریت بیماری های همچون HPV، HIV، نارسایی قلبی، دیابت و نیز سایر مسائل پزشکی همچون ناباروری و انعقاد خون عرضه می شود. این محصولات و خدمات توسط محققین، پزشکان، بیماران، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها در سطح جهان استفاده شده و به بهبود زندگی مردم کمک می کند. شرکت درمان یاب سلامت پویا نماینده انحصاری توزیع و مسئولیت بازاریابی محصولات تشخیص و مدیریت دیابت را در اختیار دارد.

سیرونا

کمپانی سیرونا بزرگترین تولید کننده محصولات دندانپزشکی و پیشرو در زمینه تکنولوژی های دندانپزشکی می باشد که بیش از 130 سال است که به دندانپزشکان در سراسر جهان خدمت رسانی میکند. سیرونا در زمینه توسعه، تولید و توزیع خط کامل محصولات دندانپزشکی فعال می باشد. محصولات این شرکت شامل دستگاه طراحی و ساخت پروتز دندانی کد کم (CEREC)، سیستم های رادیوگرافی داخل دهانی، پانورامیک و سه بعدی، یونیت و اینسترومنت های دندانپزشکی است. نوآوری محصولات سیرونا با بالاترین استانداردها، بهترین تجربه بیمار و دندانپزشک را به همراه خواهد داشت. کمپانی سیرونا در سال 1997 از بخش تکنولوژی پزشکی زیمنس جدا شده و هم اکنون محصولات خود را در 135 کشور در تمامی قاره ها ارائه میکند. با در اختیار داشتن بیش از 3300 نیروی انسانی در 29 منطقه جهان که بیش ا ز 1500 نفر از این تعداد در یکی از بزرگترین مراکز تولید در Bensheim مشغول بکار هستند، بخش صنعتی این شرکت دارای بزرگترین بخش توسعه، تحقیق و ساخت در صنعت دندانپزشکی دنیاست. طی 8 سال گذشته سیرونا بیش است 300 مهندس و محقق را در بخش تحقیق و توسعه به خدمت گرفته است تا با ارائه کردن جدیدترین دستاوردهای علمی در صنعت دندانپزشکی، موفقیت دندانپزشکان را تضمین نماید.

اشپیگل اند تئیس (آلمان)

اشپیگل اند تئیس یک کمپانی بین المللی در زمینه پزشکی و تولید کننده محصولات جراحی گوش، گلو و بینی است. این کمپانی بصورت تنگاتنگ با عرضه کنندگان  حرفه ای مهندسی پزشکی ENT در بیش از 60 کشور جهان همکاری دارد.