سومین کنگره بین المللی مراقبت های ویژه بیمارستانی

,

سومین کنگره بین المللی مراقبت های ویژه بیمارستانی

ایران، تهران، در دانشگاه شهید بهشتی

۲۰ ژانویه ۲۰۱۶

سومین کنگره بین المللی مراقبت های ویژه بیمارستانی در ایران در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید. موضوعات مطرح شده دراین کنگره توسط اساتید و محققین ایرانی و خارجی این رشته, پیرامون معرفی آخرین دستاوردها و اطلاعات مربوط به ICU در چهار سالن بزرگ با حضور بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده از متخصصین دارویی و بیمارستانی در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۶ برگزار گردید.

شرکت فرزنیوس کابی با داشتن غرفه ای در محل استراتژیک مجاور ورودی سالن اصلی کنفرانس در تمام مدت ۳ روز کنگره حضور داشت و همچنین زمان بسیار مناسبی را برای سخنران مدعو شرکت فرزنیوس در سالن اصلی هماهنگ کرد. از نظر زمانی این سخنرانی مقارن با بهترین زمان که مربوط به مارکتینگ تغذیه وریدی بود برگزار گردید.

 همچنین در خلال این کنگره ۳ روزه, تیم فرزنیوس به معرفی و مارکتینگ محصولات شرکت اعم از محصولات تغذیه وریدی و تغذیه معده ای به افراد شرکت کننده در کنگره, مشغول بودند همانطور که بسیاری از متخصصین کلیدی این رشته بطور کامل از جزییات محصولات آگاه شدند

همچنین ضیافت شامی در روز پنجشنبه مصادف با ۲۱ ژانویه ۲۰۱۶ در هتل (پنج ستاره) پارسیان آزادی (توسط شرکت) برگزار گردید. این گردهمایی شامل تمام افراد کلیدی مراقبت ویژه بیمارستانی در ایران در یک محیط صمیمی برگزار شد. مهمترین شرکت کننده ها از شهرهای تهران, شیراز, تبریز, اصفهان, مشهد, اهواز و دیگر شهرهای ایران بودند.

تیم فرزنیوس کابی از این فرصت برای ادامه همکاری و ارتباط مستمر با این متخصصین استفاده کرد تا بتواند اطلاعات کامل محصولات را در اختیار آنان قرار دهد.